+ Yorum Gönder
Operatörler ve Vodafone Forumunda Vodafone Kampanya:Günde 1 Ytl'ye Sınırsız Konuş-CepLimitsiz Tarifesi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Vodafone Kampanya:Günde 1 Ytl'ye Sınırsız Konuş-CepLimitsiz Tarifesi
  Vodafone Kampanya:Günde 1 Ytl'ye Sınırsız Konuş-CepLimitsiz Tarifesi İle ilgili bilgi

  Arkadaşlar bana hemen Günde 1 Ytl'ye Sınırsız Konuş-CepLimitsiz Tarifesi İle ilgili bilgi verebilir misiniz?

  Vodafone’un yeni tarifesi CepLimitsiz, faturalı Vodafone abonelerini kendi aralarında günde yalnızca 1 YTL’ye limitsiz konuşturuyor.
  CepLimitsiz’de ayda 30,30 YTL ödeyen aboneler, tüm Vodafone’lularla limitsiz, diğer operatörler ve sabit telefonlarla da dakikası 30,30 YKr’den konuşuyor.  Vodafone’un numara taşınabilirliğiyle GSM sektöründe oluşan yeni rekabet ortamını, cep telefonu kullanıcılarını özgürleştirici ve limitlerin üzerini çizen tarife ve sürprizlerle karşıladığını belirten Vodafone Türkiye Bireysel İşletme Bölüm Başkanı Engin Aksoy, “Günümüzün ekonomik koşulları ve diğer operatörlerin sunduğu koşullar, tüm bireyleri günlük hayatlarında kısıtlamalara yöneltiyor. Biz bu kısıtlamaları Vodafone CepLimitsiz tarifesiyle ortadan kaldırıyoruz. CepLimitsiz’le Türkiye’de ilk kez herkes faturalı, faturasız, kurumsal veya bireysel tüm kullanıcıları günün 24 saati özgürce arayabiliyor. Abonelerimiz bu tarife ile aylık telefon faturalarını sabitleyerek limitsiz ve kendilerine uygun farklı fiyat seçeneklerini tercih ederek konuşabilecekler” dedi.  CepLimitsiz tarifesinde aboneler, kendi iletişim şekillerine göre ek avantajlar seçerek özgürlüğün tadını daha da artırabiliyorlar. Aylık ek 6,06 YTL ödeyen CepLimitsiz aboneleri, yurtiçindeki tüm Vodafone’lulara limitsiz ve ücretsiz SMS gönderebiliyor. Yurtiçindeki tüm GSM ve sabit telefon numaralarına sınırsız ve ücretsiz SMS göndermek isteyen CepLimitsiz abonelerinin ise ayda 18,18 YTL ek ücret ödemesi yeterli.  CepLimitsiz aboneleri aylık 12,12 YTL ek ücret ödeyerek tüm ev ve iş telefonlarını ücretsiz arayabiliyor. 6,06 YTL ek ücret ödeyenler ise diğer operatörlerle yarı fiyatına, dakikası 15,15YKr’den konuşabiliyor. CepLimitsiz’de konuşmalar 6 saniyelik periyotlarla ücretlendiriliyor.
 2. CaRaMeLa
  Yeni Üye

  ceplimit sınırsız konuş alasayvan.net cep telefonları paylaşımlar harika
+ Yorum Gönder


vodafonelularla sınırsız konuşma,  vodafonelularla sınırsız konuşma faturasız